Základní informace

Jste zvyklí na pohodlí?

Můžete sedět přímo u baráku pod pergolou, nebo u krbu, koukat na televizi a rybařit. Vaše rolničky na prutech uslyšíte až do ložnice. 

Chcete chytat na jiném místě?

Dojdete k lodi - pouze 20 metrů, a jedete na místa, která vám vyhovují. S vhodnými místy vám rádi poradíme. Pokud místní lokalitu neznáte, jistě naše rady oceníte. Toto vše je zdarma, ne jako v mnoha jiných kempech, kde mívají za tyto služby poplatky. Jedete k nám pouze na pár dní, takže není čas na experimentování. Jsme schopni vám vytvořit individuální balíček, tak aby vám vyhovovaly veškeré služby.

Nechcete se zatěžovat nakupováním a chcete se věnovat rybám?

Nevadí, rádi vám pro nákup zajedeme třeba každý den. Nemá cenu vozit vše z domova, zde v místních obchodech jsou obdobné jako u nás. Zajistíme i pelety na lov sumců a kaprů (20 kg stojí 60 euro). Tyto pelety jsou mnohem kvalitnější než u nás, mají mnohem více proteinů, vyšší obsah halibutího oleje a hlavně jsou na ně místní ryby zvyklé, protože se jich zde skrmí mnoho tun ročně.

Chcete poradit se způsoby lovu?

ť už se týká kaprařiny, přívlače, trollingu, lovu na pelety, lovu s vábničkou atd., rádi vám pomůžeme. Jen ty záběry vám nezaručíme. Jsou to pouze ryby a do jídelníčku si mluvit nenechají. Náš tým má s lovem ryb na Ebru mnoholeté zkušenosti a ty vám rádi poskytneme ke splnění vašich rybářských snů. V tomto revíru jsou opravdu kapitální ryby a byla by škoda se je nepokusit obelstít a zdolat.

Chcete mít soukromí a větší péči?

Snažíme se klienty rozdělit podle turnusů, abychom se jim mohli co nejvíce věnovat a vyhovět jejich požadavkům. Proto je dobré si termín zarezervovat co nejdříve dopředu.

Chcete si odvézt vaše úlovky?

Není problém, máte k dispozici vlastní lednici a dva společné pultové mrazáky.

Chcete více informací o rybolovu na Ebru?

Zavolejte nám, rádi vám poradíme. Tel. +420 608 959 494

Chcete chytat jinde, než na přehradě?

Dovezeme vás na řeku nad horní přehradou, kde se o vás také postaráme a poradíme se vším, co budete potřebovat. Nelze zde chytat celý rok, záleží na stavu vody. Někdy bývá silný proud a řeka je nechytatelná.

Chcete pro sebe, rodinu či známé typy na výlety?

Nemáme s tím problém. Máme pro vás tipy na výlety po památkách, k moři, prohlídka Barcelony, na fotbal na Now camp a mnoho dalších. Přímo na baráku je pro vás mnoho nabídek a letáků. Je možné domluvit i odpolední rybolov na moři přímo u Barcelony.

Chcete k ubytování plnou penzi nebo polopenzi?

Stačí napsat nebo zavolat a na všem se určitě domluvíme. Můžete ochutnat třeba Paellu. Je to typické jídlo pro španěly, hlavně zde v Aragonii. I tu vám rádi připravíme.

Chcete zapůjčit rybářské vybavení nebo chcete rady na cestu jak k nám?

Máme pro vás pruty i s navijáky pro lov všech ryb v místních podmínkách. Informace o cestě najdete zde, pokud to nestačí, zavolejte a poradíme.

Rybářská dovolená s rodinou

Nemyslete si, že nejde spojit rodinnou dovolenou s rybařením. Neváhejte a vezměte  sebou na Ebro manželku, přítelkyni nebo děti. Děti do šesti let mají u nás pobyt zdarma. Tipy na výlety najdete zde.

Chcete něco jiného a speciálního?

Nebojte se nám zavolat, jsme tu od toho vyhovět všem vašim požadavkům a určitě se domluvíme. Jsme tu pro vás. Těšíme se na spolupráci.