Základní informace

Jste zvyklí na pohodlí?

Můžete sedět přímo u baráku pod pergolou, nebo u krbu, koukat na televizi a rybařit. Vaše rolničky na prutech uslyšíte až do ložnice.

Chcete chytat na jiném místě?

Dojdete k lodi - pouze 20 metrů, a jedete na místa, která vám vyhovují. S vhodnými místy vám rádi poradíme. Pokud místní lokalitu neznáte, jistě naše rady oceníte. Toto vše je zdarma, ne jako v mnoha jiných kempech, kde mívají za tyto služby poplatky. Jedete k nám pouze na pár dní, takže není čas na experimentování. Jsme schopni vám vytvořit individuální balíček, tak aby vám vyhovovaly veškeré služby.

Nechcete se zatěžovat nakupováním a chcete se věnovat rybám?

Nevadí, rádi vám pro nákup zajedeme třeba každý den. Nemá cenu vozit vše z domova, zde v místních obchodech jsou obdobné jako u nás. Zajistíme i pelety na lov sumců a kaprů (20 kg stojí 60 euro). Tyto pelety jsou mnohem kvalitnější než u nás, mají mnohem více proteinů, vyšší obsah halibutího oleje a hlavně jsou na ně místní ryby zvyklé, protože se jich zde skrmí mnoho tun ročně.

Chcete poradit se způsoby lovu?

Ať už se týká kaprařiny, přívlače, trollingu, lovu na pelety, lovu s vábničkou atd.,

rádi vám pomůžeme. Jen ty záběry vám nezaručíme. Jsou to pouze ryby a do jídelníčku si mluvit nenechají. Náš tým má s lovem ryb na Ebru mnoholeté zkušenosti a ty vám rádi poskytneme ke splnění vašich rybářských snů. V tomto revíru jsou opravdu kapitální ryby a byla by škoda se je nepokusit obelstít a zdolat.

Chcete mít soukromí a větší péči?

Snažíme se klienty rozdělit podle turnusů, abychom se jim mohli co nejvíce věnovat a vyhovět jejich požadavkům. Proto je dobré si termín zarezervovat co nejdříve dopředu.

 

Chcete si odvézt vaše úlovky?

Není problém, máte k dispozici vlastní lednici a dva společné pultové mrazáky.

Chcete více informací o rybolovu na Ebru?

Zavolejte nám, rádi vám poradíme. Tel. +420 608 959 494

Chcete chytat jinde, než na přehradě?

Dovezeme vás na řeku nad horní přehradou, kde se o vás také postaráme a poradíme se vším, co budete potřebovat. Nelze zde chytat celý rok, záleží na stavu vody. Někdy bývá silný proud a řeka je nechytatelná.

Chcete pro sebe, rodinu či známé typy na výlety?

Nemáme s tím problém. Máme pro vás tipy na výlety po památkách, k moři, prohlídka Barcelony, na fotbal na Now camp a mnoho dalších. Přímo na baráku je pro vás mnoho nabídek a letáků. Je možné domluvit i odpolední rybolov na moři přímo u Barcelony.

 

Chcete k ubytování plnou penzi nebo polopenzi?

Stačí napsat nebo zavolat a na všem se určitě domluvíme. Můžete ochutnat třeba Paellu. Je to typické jídlo pro španěly, hlavně zde v Aragonii. I tu vám rádi připravíme.

Chcete zapůjčit rybářské vybavení
nebo chcete rady na cestu jak k nám?

Máme pro vás pruty i s navijáky pro lov všech ryb v místních podmínkách. Informace o cestě najdete zde, pokud to nestačí, zavolejte a poradíme.

Rybářská dovolená s rodinou

Nemyslete si, že nejde spojit rodinnou dovolenou s rybařením. Neváhejte a vezměte  sebou na Ebro manželku, přítelkyni nebo děti. Děti do šesti let mají u nás pobyt zdarma. Tipy na výlety najdete zde.

 

Chcete něco jiného a speciálního?

Nebojte se nám zavolat, jsme tu od toho vyhovět všem vašim požadavkům a určitě se domluvíme. Jsme tu pro vás.

Těšíme se na spolupráci.    

Tým www.rybyebro.cz